ثبت آگهی رایگان
ثبت آگهی رایگان
ثبت آگهی

10 سایت ثبت آگهی برتر در ایران

از آنجایی که در عصر جدید، تبلیغات نوین در اینترنت انجام می گیرد، بخشی از این بازاریابی مربوط به سایت های آگهی می شود. اکثر سایت های آگهی قابلیت ثبت آگهی رایگان را نیز دارند که درج آن اصطلاحاً از هیچی بهتر است. اما با آگهی ویژه در این سایت ها می توان، هم برای سایت خودمان با توجه به امکان درج لینک، بازدید فراهم کنیم و رتبه ی سایت را در موتورهای جستجو بالا ببریم (یکی از روش های سئو) و هم به طور مستقیم محصول خود را تبلیغ کرده ایم. برخی از این سایت ها را معرفی می کنیم

1- سایت دیوار divar.ir

شناخته شده ترین سایت درج آگهی و نیازمندی که معمولاً می توان کالاهای دسته دوم را بدون واسطه، خرید و فروش کرد. رتبه جهانی الکسای آن ۳۸۸ و رتبه داخل ایران آن ۹ می باشد. این سایت یک سایت با بازدید فراوان جهانی است که داخل کشورمان نیز طرفداران فراوانی دارد.

2- سایت ثبت آگهی شیپور sheypoor.com

سایت شیپور نیز مانند سایت دیوار یک سایت خرید و فروش کالا و خدمات می باشد که خریدار و فروشنده را بدون واسطه به یکدیگر متصل می کند. رتبه الکسای جهانی آن ۱۸۰۷ می باشد و رتبه الکسای ایران ۴۳ است که بعد از سایت دیوار در مقام دوم قرار دارد.

3- سایت iran-tejarat.com

یکی دیگر از سایت های برتر آگهی و نیازمندی با رتبه ی بالا است که رتبه جهانی آن ۱۰۳۱۹ و رتبه داخل ایران آن ۲۵۵ کشوری است. سایت هایی که مشابه این سایت از نظر مخاطب است عبارتند از: سایت ایستگاه، نیاز روز، سایت “رایگان بفروش” (sellfree)، دیوار و شیپور

4- سایت niazerooz.com

یکی از سایت های آگهی رتبه بالا در ایران با بازدید کشوری ۱۶۱. این سایت دارای قابلیت جستجوی کالا و خدمات تا حد شهر و استان را دارد و مانند سایت های دیوار و “رایگان بفروش” دارای جستجوی محلی تا حد فوق الذکر می باشد.

5- سایت ایستگاه istghah.com

این سایت ثبت آگهی که در ایران بسیار شناخته شده است دارای رتبه جهانی ۱۲۵۸۲ و رتبه کشوری ۳۱۲ در ایران است. تنها تفاوت آن این است که آگهی های ویژه در این سایت برحسب افزایش توان مورد بازدید بیشتری نسبت به آگهی های رایگان قرار می گیرد. هر چه توان انتخابی توسط کاربر بیشتر باشد، آگهی مورد نظر بالاتر قرار خواهد گرفت و بازدید بیشتری خواهد داشت.

6- از سایت های دیگر می توان به aftabir.com اشاره کرد

از جمله سایت های آگهی و نیازمندی معروف و پر بازدید در ایران که خیلی خوب برای موتورهای جستجو بهینه شده است. رتبه ی جهانی آن 8783 و رتبه داخلی 221 را داراست. دارای ثبت آگهی رایگان و پلان های مختلف آگهی ویژه با قیمت های مختلف است.

7- سایت نیازمندی niazpardaz.com

سایت نیازمندی های مختلف در ایران با رتبه ۴۰۰۰۰ جهانی و رتبه داخلی ایران ۱۰۳۷ است. بیشترین بازدید کنندگان آن از کشور ایران و آمریکا می باشد.

8- سایت locopoc.ir

یک سایت با دامنه اختصاصی ایران با رتبه جهانی ۴۱۸۲۸ و رتبه ایران ۱۰۵۰ که دارای دسته بندی و زیر دسته بندی کالا و خدمات مختلف است. قابلیت انتخاب و فیلتریگ شهرهای مهم ایران را داراست. قابلیت آگهی فوری را نیز دارد که مشابه برخی آگهی های ویژه سایر سایت ها است.

9- سایت فری تاپ freetop.ir

یکی دیگر از سایت های پربازدید که آینده ای بسیار روشن دارد. این سایت تبلیغ اینترنتی رایگان دارای رنک جهانی ۲۹۳۳۷۳ می باشد و رتبه الکسای داخل ایران آن ۶۱۰۴ می باشد که به سرعت در حال پیشرفت است.

دارای دسته بندی آگهی ها و تبلیغات بر طبق دسته بندی روزنامه همشهری می باشد. این سایت یکی از سایتهایی است که از نظر بازدید طی سالهای اخیر رشد بسزا و چشمگیری داشته است.

سایت آگهی رایگان فری تاپ دارای سیستم جستجو بر حسب کلمه کلیدی، شهر و دسته بندی سایت می باشد.

10- سایت “رایگان بفروش” sellfree.ir

این سایت نیز که توسط یکی از شرکت های طراحی سایت بسیار قوی ایران طراحی شده است، چندین امکان را در خود دارد. بسیاری از مشاغل، امروزه نیاز به داشتن فروشگاه اینترنتی دارند که یکی از قابلیت های مهم این سایت برای صاحبان مشاغل، ارائه ی فروشگاه اینترنتی رایگان است. همچنین امکانات سایت های دیوار و برخی امکانات سایت دیجی کالا را نیز دارد تا قابلیت های چند سایت را در خود به صورت یکجا ارائه دهد. به طور خلاصه برخی از امکانات این سایت عبارتند از: ثبت آگهی رایگان و ویژه، ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی رایگان، خرید و فروش کالاهای دسته دوم توسط مردم، بازاریابی اینترنتی، آگهی استخدام و …

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *